sobota, 17 sierpnia 2013

Imagin dla Oli Ros. Niallerek ! ( Lensi :D )

To mój wielki dzień- Pomyślałam. Zostałam pierwszą trzynastolatką która cofnie się w czasie. Co ja mówie ? Pierwszą osobą na świecie ! I wiem co zrobie. Zostałam poproszona o zmienienie Losu. Chcieli żebym zmieniła bieg czasu. Żebym zmieniła życie innej osoby. No bo przecież jeśli zmieni się życie jednej osoby to to wpłynie na innych. A ci inni wpłyną na innych. Postanowiłam cofnąć się do Mullingar w roku 2006. Tak wiem mało. Ale to w końcu zmiana tak ?
( włącz to: http://www.youtube.com/watch?v=Hzcv83OISWw )
Jeszcze 2 godziny. Pomyślałam. Co może się zdarzyć w tej przeszłości ? I czy na prawde uda mi się ją zmienić ? Poprawka. Czy uda mi się ją zmienić na dobre ?
Wybrałam już osobę. Ale ciekawe czy mi się uda. Wybrałam taką osobą która równie dobrze potem zmieni los całego świata! To jest takie…
Wylecieliśmy samolotem do Los Angeles gdzie jeden naukowiec wynalazł machinę czasu. Ja dalej myślałam nad tym. A jeśli coś zepsuje ? Jeśli przez to co zrobię tak zmienię bieg czasu że moi … idole nie będą moimi idolami? Cięgle próbuję odepchnąć od siebie te myśl ! A co jeśli? Postanowiłam się cofnąć do czasu gdy Niall Horan z One Direction miał… Trzynaście lat Ten stres. Mój idol… On i ja mający trzynaście lat. Mam tylko 24. Żeby tak to zmienić że One Direction będzie istniało. Żeby nic nie spaprać ! Miała bym na sumieniu miliony ludzi… I co ja mówie Miliony moich sióstr !!!
Wzięłam głęboki oddech przed samym gabinetem naukowym. Mieli to nagrywać !!! To miało być w telewizji. Wzięłam swój laptop i telefon.
- Wejdź – Powiedział naukowiec. Klikną kilka guzików, pociągną sprzęgło i drzwiczki maszyny zaczęły się zamykać . Serce mi waliło jak oszalałe. Ciekawe czy on to ogląda.
Gdy otworzyłam oczy pojawiła się przede mną szkoła. Miałam dziwne papiery w dłoni. Pojechałam na „ Wymianę ” do szkoły dla chłopców a do szkoły dla dziewcząt pojechał kolega Nialla. Dziwne… Być jedyną dziewczyną w szkole dla chłopców. Dobra Nie Ważne…
Pani Casbrock przedstawiła mnie klasie i wszyscy chłopcy wstali być brawo… oprócz Nialla. W wywiadach wspominał że był cichym i nieśmiałym chłopakiem. Wiedziałam przecież o nim wszystko !! To znaczy. Wiedziałam o nim więcej niż on wiedział o sobie . Dziwne uczucie. Wiedzieć o kimś więcej Niż o sam o sobie.
(* http://www.youtube.com/watch?v=8g-QsGWLm9I * )
Pani wskazała jedyne wolne miejsce w klasie… Koło Nialla Horana !!!
Teraz pewnie Pati powiedziała by:
TYLE WYGRAĆ !!! ( oj sorry xDDD aleeee TYLE WYGRAĆ ! xDD )
Wzięłam głęboki oddech i usiadłam. Dziwnym trafem nadal miałam plecak i piórnik z 1D !!! To dziwne … On popatrzył na mnie i nieśmiało powiedział
- Eee… Cześć … Jestem Niall … Niall Horan…
- Yhmm Tak wiem… To znaczy Miło cię poznać ja jestem Alex
Nie mogłam przecież powiedzieć OLA !!!
On dziwnie popatrzył na mój piórnik i zapytał
- Hmm. A co to za goście ?
Miałam zamiar powiedzieć już żeby spojrzał na tego blondyna… Jak by powiedział że nie zna to. Pewnie powiedziała bym wtedy:
„ To jesteś ty głąbie !”
I wtedy pani powiedziała że tak jak siedzimy w parach mamy przygotować projekt.
-Potem ci powiem … A raczej wytłumaczę…
-Okey. – Jego oczy są takie… Zawsze chciałam zobaczyć je na żywo. Siedziałam z takim zacieszem z dobre pięć minut.
Po ostatniej lekcji Niall zapytał:
- To może za 30 minut u mnie?
-Okey . Może być.
Pochodziłam 20 minut I zaczęłam wracać w strone szkoły. Niall stał jeszcze z jakimś kolegą bo miał zajęcia dodatkowe. Schowałam się za drzewem. To jego kolega miał mi powiedzieć gdzie on mieszka ewentualnie zaprowadzić
-EJ. Niall … Widze że ona ci się przecież podoba!
-Wiesz Chris. Wiesz jaki ja jestem. Ja ledwo wydukałem do niej cześć. Dobra ja spada pa!
Włożył słuchawki do uszu i szedł w strone domu. Podbiegłam do niego. Miał mnie zaprowadzić kolega ale co tam ! Raz się żyje i raz cofa się w przeszłość i spotyka się Niallera Horana !
-Hej… E Nialler
-Skąd wiesz jaką mam ksywe? Zapytał ze zdziwieniem
- EE noo nwm. Tak mi się powiedziało. Jest Hazz jest Nialler i Boo Bear …
- To ci z tego zdjęcia na piórniku?
-Tak, Harry, Niall, Louis, Liam, Zayn,
-A Jaśniej? Bo nigdy o nich nie słyszałem …
-Lepiej usiądź …
Niall Usiadł.
-No bo ja jestem z … przyszłości… Tak wiem dziwnie to zabrzmiało… Jestem pierwszą dziewczyną wysłaną w przeszłość. Tam jest 2013 rok. Jestem Directioner.
-Direjstaner to jakaś sekta ?
-Directioner Niall. Nie to nie sekta. To Fan dom. Jest nas miliony. Jestem fanką 1D
Harrego Stylesa
Louisa Tomlinsona
Liama Payne’a
Zayna Malika i …
-I ?
- Nialla Horana …
-Czyli że…
-Tak jesteś sławny.
Minęło kilka godzin. Powiedziałam mu wszystko. Miał tylko o tym nikomu nie mówić.
Włącz Summer Love – ( nie mam linku -.-)
Dochodziła już 24 godzina. Cofnęłam się w czasie i mijają 24 godziny.
-Niall.- Powiedziałam kiedy zaczęłam powoli znikać. – w 2013 roku będziesz sławny. I nie będziesz tego pamiętać. Tego że kiedykolwiek mnie spotkałeś. Powiedziałam ze łzami
-Ale ja chce pamiętać ! Prawie wykrzyczał. – Spotkamy się kiedyś prawda ?
- Ty będziesz dorosły a ja nadal będę miała wtedy trzynaście lat. Ja się urodziłam w 2000 roku. Żyje dopiero 6 lat !.
-Czyli że już nigdy?
-Nie wiem… Bardzo możliwe. Ja na zawsze zapamiętam tą przygodę. Proszę tylko o jedno. W 2013 jedna dziewczyna cofnie się w przeszłość. Wiedz że to będę ja. Gdy weszłam do specjalnej machiny. Były tam kamery. Wiem że to dziwne .. Cofnąć się w czasie. I wiem że ty mi na razie nie wierzysz ! Proszę zadzwoń. Chce tylko wiedzieć czy to pamiętasz… Dałaś mu kartkę z 9 numerami. I zostawiłaś płytę CD. Była to pierwsza Płyta 1D. Miał jej nikomu nie pokazywać … Poprosiłam o autograf. No co ?! o tym marzyłam .
Gdy już prawie znikałam on mnie pocałował. Potem przytulił .
- Do widzenia. – Powiedziałam
- żegnaj usłyszałam z jego strony. On przytulał płyte i karteczkę z numerem telefonu. Pomachał. Potem znikłam na dobre. Drzwi machiny się otworzyły a ja ze Łazami w oczach spojrzałam na kamery i aparaty. Ja stałam i trzymałam przy sercu kartkę z autografem. Zmieniłam życie kilku osób. Byłam to ja, Niall Horan, I wiele innych osób z którymi rozmawiałam. Zapomniałam o piórniku ! … Eh dobra nie ważne. To tylko piórnik. Kamery kręciły wszystko Moje wejście i wyjście. Wszyscy z mikrofonami podchodzili pytając co się stało i dlaczego płącze. Odwróciłam kartkę z autografem. Wtedy zawibrował telefon. Pewnie to Pati pisała esemesa pytając jak było. Nie spodziewałam się kogoś innego. To co dałam Niallowi to był zwykły kawałek papieru. Jednak nie. Esemes był od nieznanego mi numeru.
„ Wejdź na MTW na żywo i oglądaj”
Przepchałam się do jedynego telewizora w całym gabinecie i włączyłam MTW. Akurat 1D śpiewali LT a dokładniej Niall. PO tym jak zaśpiewali. Niall został sam … Pewnie miał wywiad. Po jakimś czasie padło pytanie. Co sądzisz o cofaniu się w czasie ? Zatkało mnie. Dalej słuchałam tego co powie Niall
- Emm. To może bardzo dziwnie zabrzmieć.
-To powiedz wszystko od początku.- Powiedział reporter
-Było to w roku 2006. Pewna dziewczyna Alex. Pojawiłą się z nikąd i powiedziała że kiedyś będę sławny i żebym dalej robił to co robił.
-Czy to była Alex? Pierwsza dziewczyna która cofnęła się w czasie?
Niall na chwile zamilkł.
-Chyba tak. I wtedy za nim pojawił się wielki obraz … Obraz z kamer które nagrywały MNIE!
- Wzięłam bardzo głęboki oddech i odwróciłam się do kamer. Pomachałam do nich słysząc z tyłu krzyk . I zagadka rozwikłana ! Wiemy gdzie była Alex ! To była Pati ( Sorry musiałam xDDD Zawsze można siebie gdzieś wplątać ) Podbiegła do mnie na oczach kamer i mnie przytuliła. Odwróciłyśmy się do telewizora a Niall Patrzał teraz na to wszystko ! Za mną padały pytania.
-Zamknijcie się Oglądamy przecież !
Niall się zaśmiał.
-To ją znasz. Zapytał reporter.
-Tak
- A jak to potwierdzisz.
Chwile się zastanowił i wyją telefon z kieszeni…
- Patrzcie i podziwiajcie … I przyłożył go do ucha.
Usłyszałam bardzo znaną mi melodie „ Kiss You „ wszyscy zaczęli gwizdać i bić brawo. Ja się bałam odebrać. Pati wyrwała mi telefon odebrała i przystawiła mi do ucha.
- HIII - usłyszałam
-Hii- Teraz ja wydukałam .
-Długo się nie widzieliśmy
-Dla mnie minęło pół godziny…
-Dla mnie wieczność.
-Niall Ja mam trzynaście lat !
- No i co ?! Długo czekałem i mogę jeszcze troche poczekać… A i masz coś u mnie do odebrania . Sięgną jedną ręką do torby i wyciągną piórnik ! – Kiedy się po to zgłosisz ?
-Eeee Nie wiem.
-To jade do ciebie. Jestem za 15 minut. Tyle chyba możesz poczekać ?
-Bardzo możliwe
Pati mnie zagadała i nie wiedziałam kiedy to zleciało. W drzwiach staną zmachany Niall Horan. Podbiegłam do niego i przytuliłam…
- Dziwnie jest cię zobaczyć po tylu latach. Wcale się nie zmieniłaś !!
- Ja nadal mam trzynaście lat …
Wręczył ci piórnik i … Oddał płyte. Ale podpisaną !!! Przez każdego członka One Direction !. I Moje życie się zmieniło. Poznałam Nialla to znaczy takiego sławnego Nialla Nigdy tego nie zapomnę !!!...

----------------------------------------------------------
Komentujcie !

1 komentarz: